Shkarko Muzik Shqip, Shkarko Mp3 Shqip, Kenge Falas, Muzike Shqiptare, Muzik, Muzike, Falas, Fjalor, Foto, Lojra, Chat, Albania, Shqiperia, Video, Videoklipe, Tv, Horoskopi, Moti, Filma Shqiptar, Mp3, 2009, Shkarko Mp3 Albume Dhe Hitet e Javes ( 2009 ), Shkarko Mp3 RapShqip ( Hitet e Javes 2009), Shkarko Mp3 RapShqip ( Hitet e Javes 2008 ),Shkarko DVD Humore 2009, Shkarko Mp3 Hitet e Fundit 2008, Shkarko Mp3 Shqip 2008, Shkarko Mp3 Shqip 2007, Shkarko Mp3 Shqip 2006, Shkarko Mp3 Shqip 2005, Shkarko Melodi Te Pavdekshme, Shkarko Muzike Folklorike, Shkarko Muzike Anglisht, Shkarko Muzike Live, Feja Islame, Dj Shqiptar, Shkarko Wallpaper, Shkarko Video Shqip, Shkarko Video Klipe, Shkarko Shkenca Kompjuterike, Shkarko Lojra Falas, Poezi Dashurie

Emri I Muzikës
desc
Madhësia

desc
Ndëgjo Online
desc
tyyp
Ktheu Mbrapa
tyyp
– Noga ft Ghetto – Fast
tyyp
– Nora Ft. Mc Kresha – As ni zo
tyyp
– BonSaTon Ft BiG WoLF – VePraat iLeGaLe (2011 HoT)
tyyp
– Elvana Gjata – Album 2011
tyyp
– Flori Mumajesi – Album 2011
tyyp
– GT feat 2 TON – Skini Shmek (2011)
tyyp
– Ghetto – Jom rrit nrrug 2011
tyyp
– Unikkatil – Qendro i Gjall ( R.I.P Enver Zymberi )
tyyp
– Da.kiLLa – Special 2011
tyyp
– Dhurata Ahmetaj ft PaPi Hot Summer Albanian Version
tyyp
– Elia Ft Lazy – Game Over 2011
tyyp
2po2 feat Unikkatil – Fitore e sinqert
tyyp
Alban Skenderaj – Ende ka shpres [ Album 2011 ]
tyyp
Baboo Darabuka ft Dj Benity feat. Astrit Stafa – Summer Jam
tyyp
BiG WoLF A.k.a PsychoPaTh – Rujee
tyyp
Big Basta – Bounce with the Star
tyyp
Bim Bimma – QU
tyyp
CrueL p ft. sL (Septics) – Nuk e kom lon
tyyp
D.M.K Ft. Rebel a.K.a Unikkatil – Jam Katil
tyyp
DJ FLOW ft MC Kresha – Boni zhurme
tyyp
DJ blunt,Real 1 ft TDS – Bang Bang
tyyp
Dafina Zeqiri – Dangerously Inlove
tyyp
Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Da Ghost – Dit e nat
tyyp
Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Kaos – Mos u nal
tyyp
Dj Blunt Ft. Real 1, Lyrical Son Dhe MC Kresha – Shum moti
tyyp
Genta Ismajli ft Dj Dalool – Guximi
tyyp
Gold AG – Gjithmon i gjall Enver Zymberi
tyyp
Lyric Master – A Ka Naj Sen
tyyp
Lyrical Son – Pse tfola u njoftova me Ty
tyyp
Lyrical Son ft. Singullar ft. Mc Kresha – Kon pe shan me nan
tyyp
Mc Anndy – Mr. Perfect
tyyp
Mc Kresha Lyrical Son – Lui Lui
tyyp
Mc Kresha Feat. Lyrical Son Dhe Dr.Mic – Hustla
tyyp
Skillz Ft. Tingulli 3nt – High
tyyp
TDS – Dea 2011

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s