Shkarko Muzik Shqip, Shkarko Mp3 Shqip, Kenge Falas, Muzike Shqiptare, Muzik, Muzike, Falas, Fjalor, Foto, Lojra, Chat, Albania, Shqiperia, Video, Videoklipe, Tv, Horoskopi, Moti, Filma Shqiptar, Mp3, 2009, Shkarko Mp3 Albume Dhe Hitet e Javes ( 2009 ), Shkarko Mp3 RapShqip ( Hitet e Javes 2009), Shkarko Mp3 RapShqip ( Hitet e Javes 2008 ),Shkarko DVD Humore 2009, Shkarko Mp3 Hitet e Fundit 2008, Shkarko Mp3 Shqip 2008, Shkarko Mp3 Shqip 2007, Shkarko Mp3 Shqip 2006, Shkarko Mp3 Shqip 2005, Shkarko Melodi Te Pavdekshme, Shkarko Muzike Folklorike, Shkarko Muzike Anglisht, Shkarko Muzike Live, Feja Islame, Dj Shqiptar, Shkarko Wallpaper, Shkarko Video Shqip, Shkarko Video Klipe, Shkarko Shkenca Kompjuterike, Shkarko Lojra Falas, Poezi Dashurie

 

 

Nora Ft. Mc Kresha – As ni zo 2011
2010 Elvana Gjata – Afer dhe Larg [ALBUM 2011]
2010 Flori Mumajesi – Detaja [ALBUM 2011]
2010 ORIGINALLAT – DEAD MAN WALKING
2011 Ylber Idrizi – Knaqu zemer [Album 2011]
2011 Zanfina Ismaili – Ti pa mu smundesh
Dhurata Ahmetaj ft. PaPi – Hot Summer 2011
Elvana Gjata – Gjaku im 2011
Elvana Gjata – Kush Jam Une 2011
Elvana Gjata – Ti Je 2011
Nusret Kurtishi – Ramazani 2011
Sabit Imeri ft Roy – Ti je e imja 2011
Xhensila – Dikush te do 2011
2011 Alban Skenderaj – Ende ka shpres [ Album 2011 ]
2011 Albulena Ukaj – Ne sy sun te shikoj
2011 Artan Jusufi – Me ke hak [Album 2011]
2011 Big Basta – Bounce with the Star
2011 Dhurata Ahmetaj – Larg
2011 Korab Shaqiri – Per ty jetoj
2011 Soni Malaj – Nen lekuren tende
Dafina Rexhepi – Pasha ty 2011
Lyric Master – A Ka Naj Sen 2011
Mc Kresha Feat. Lyrical Son ft. Dr. Mic – Hustla 2011
Mc Kresha ft Lyrical Son – Lui Lui 2011
Meda ft Artiola Toska – Qaj e Qesh 2011
Noizy ft DurimKid – I pa Zavendueshem FULL 2011
Rozana Radi – Kiss me Rozy 2011
Shota Baraliu ft Kastro Zizo – Liar 2011
Skillz ft. Tingulli 3nt – High 2011
TDS – Dea 2011
2011 Gold AG Gjithmon i gjall Enver Zymberi
2011 Zajmina Vasjari Besjan Gashi – Apokalips
Alida ft Stine – Lucky girl 2011
D.u.d.A ft. B-K – Dielli pa rreze 2011
Leonora Jakupi – iluzion 2011
ORIGINALLAT – PRISHTINA LOVE 2011
Teuta Selimi ft. Beni Baksi – Ama ben hallall 2011
Xhensila Myrtezaj – Engjelli im 2011
2011 Anila Ft. Dr.Flori – Ca Po Menon
2011 Artiola Toska – Goc Tirone Jom 2011
2011 B52 – Himni
2011 Cyanide – Merr Frym (2011)
2011 Lyric Master ft.Lil Samee – Te Dua Me Mungon
2011 Orginallat – Le Burrnia
Adelina Emini Ft. Gentz – Tipsy 2011
Arta Bajrami – Exotic [Album Premier 2011]
Barooti Ft. Explode Dhe F-Tim – Ju Po Doni 2011
Bastri Bali – Pse je Martu 2011
Behare Shala – Jabanxhiu [Album 2011]
D.M.K Ft. Rebel a.K.a Unikkatil – Jam Katil 2011
Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Da Ghost – Dit e nat 2011
Dj Blunt Ft. Real 1 Dhe Kaos – Mos u nal 2011
Dj Blunt Ft. TeTret – Me Neve 2011
Dj Blunt ft Real 1 – Sexy Love 2011
Dr.Nushi – Qyteti Jone 2011
Elvana Gjata – Afer dhe Larg 2011
Fahrie Zogaj – Tallava [Album 2011]
Flora Gashi – A te kujtohet Dashuria [Album 2011]
Gazi Bajrami Dhe Mentori – Super Tallava [2011]
Gazmend Rama – Anila Moj Anila [Live Album Premier 2011]
Genta – Guximi [Album Premier 2011]
Gramoz Gervalla – Semundje e Ilaq 2011
Jonida Maliqi – Fantastik 2011
Kastriot Dhe Hidajet Seferi – Te dua te Dua [Album 2011]
Lali Kadriu – Po Vjen Nusja Mashalla [Album 2011]
Lil Samee Ft. Big Boy Niti Dhe Genc Prelvukaj – Dush Me Ty 2011
Luljeta Krasniqi – Sonte Duhet me u Nda [Album 2011]
Lyrical Son – Pse tfola u njoftova me Ty 2011
Mexhid Krasniqi – Moj Sugarja e Nanes [Album 2011]
Naser Dhe Labinot Beqiri – Kendojm Per Ju [Album 2011]
Noizy Ft. Sheila, Varrosi Dhe Lil Koli – Boll mo me Pytje 2011
Nystret Haxha – Me Shum Stile [Album 2011]
Rifat Berisha – Arom Lirie [Album 2011]
Rovena Stefa Ft Gold Ag Dhe Pro Bend – Ndegjo Rovin [Album Premier 2011]
Sabri Fejzullahu – Mergimtari 2011
Safet Igrishta – O Gurbet [Album Live 2011]
Shaqir Cervadiku – E Baj Dasmen Ne Vendin Tim [Album 2011]
Shpat Kasapi – Sa Me Lendoi [Album Premier 2011]
Shqipdona Behluli – Nuse ne gurbet [2011]
Shqipe Abazi – Jam Vajz Pa Behane [Album 2011]
Shyhrete Behluli – Ma Te Mirt Me U Ba [Album 2011]
Sinan Hoxha Ft. Seldi Qalliu – Bjondina 2011
Sinan Vllasaliu – Buzet me jan thar 2011
Teuta Selimi – Ska Shanc [Album 2011]
Teuta Selimi Dhe Beni Baksi – Ama ben Hallall 2011
Valentina Spaho – Ska Me Ne [Album Premier 2011]
Vali – Vajz Me Sy Te Shkruar [Live Album 2011]
Valon Dhe Nebi Gelanca – Fluturoj Dalldyshja [Album Live 2011]
Valton Krasniqi – Dashuri Me Zor [Album 2011]
Vera Oruqaj Dhe Sinan Saraqi – Te Lutem Kthehu [Album 2011]
Vllezrit Krasniqi – Na Kur Ta Bajna Dasmen [Album Premier 2011]
Xheki – Ta Mar Zemren [Album 2011]
Zyber Avdiu – Na E Kallim Sa Her Dojna [Album 2011]
Adnan Dukaj – Ne Syt e Tu [2011]
Aferdita Demaku – Perseri Fajtor Jam Un [Album 2011]
Aziz Murati – Mashalla Mashalla [Album 2011]
DJ.Bllunt Ft. Real 1 – Classic G [Album 2011]
Dafina Zeqiri – Dangerously Inlove 2011
Daim Lala ft Buqja – Jam Sheik [Album 2011]
Dani – Ik Nga Diaspora [Album 2011]
Endrit Duraku – Oj Lulie [Live Album 2011]
Ermal Fejzullahu – Per Disponimi Tuaj [Album 2011]
Eroll Murati – Dasma [Album Live 2011]
Gazmend Rama – Dridhe Dridhe [Album 2011]
Genta Ismajli feat DJ Dalool – Guximi 2011
Gjyste Vulaj – Vdekrisht Te Dashuroj [Album 2011]
Gold AG – The Gold Father [Album 2011]
Hysi – Qikat Shkojn E Vijn [Album 2011]
Kaltrina Selimi – Hot 2011
Kole Oroshi – Kiss me Now 2011
Kumrie Biba – Malli [Album 2011]
Lendita Selimi – Zemer [Premier 2011]
Leta – Bajna Dasem [Album 2011]
Lili – Sharmi Yt [Album Live 2011]
Lori – Kur u Ndava 2011
Mahmut Ferati – Ti e din ilaqin Tem [Album 2011]
Malesori – Shoqet Xheloze 2011
Meda – Lamtumire [Album 2011]
Mensur Kadriu Dhe Iliran Beqiri – Facebook 2011
Mimoza Shkodra – Pika ime e nxehte 2011
Motrat Mustafa – Burrit i Ka Hije Fjala [Album 2011]
Mursel Murseli – Dashnia e Vjeter [Album 2011]
NR ft. MC Kresha Lyrical Son – Here We Are 2011
Oran-G feat Mentor Kurtishi – Luj Karshi 2011
Sadik Uka – Ty Te Kendoj [Album 2011]
Shpresim Zylbehari – Me Mundon 2011
Shyhrete Behluli – Ma te mir me u ba 2011
Tini – Gexeler 2011
Viola – Te Behem Lot [Album 2011]
Vllezrit Mziu – Knaqu Sot [Album 2011]
Xeni – koha nuk pret 2010
Xhela – E Pabesueshme [Album 2011]
Xhuli – Hajde Hyn ne Valle [Album 2011]
Ylli Dema – Ty Te Dua Xhan [Album 2011]
Astrit Mulaj – Te Mallkoj 2011
Bleona Qerreti – O hajde Zemer Rrushi Kosoves (2011)
Blero ft Lori – Kthehu Sonte 2011
D.u.d.a Ft. Nde-Rim Dhe MonnY – Bojna Show 2011
Florian Beqiri – Kan luftu Trimat 2011
Gold Master – Ku je 2011
Hekuran Krasniqi e Grupi Fama – Qika e mir 2011
Mc Qoppa – Zoni i Saj 2011
Motrat Mustafa – Shpirtit Tim 2011
Nescho – Qka ka 3 2011
Orginallat – Neve na gjen ne Club
Ryva Kajtazi – Hajde zemer 2011
Valton Krasniqi – One Day 2011
Adil Ramadani – Jo si ti 2011
Ardi Rexhepi – Pa Fat 2011
Avdyl Mziu – Live [Album 2011]
Blero feat Astrit Stafaj – Summer Love 2011
Dafina Dauti – Shko 2011
Dj Flow Ft. MC Kresha – Boni Zhurme 2011
Drenusha Latifi – Pasoja Dashurije 2011
Duli – Fjalet e zemres [Album 2011]
Edi – Live [Album Premier 2011]
Emir Batllava – Ta besova ty rinin 2011
Gjyste Vulaj – Vdekrisht te dashuroj 2011
Gold AG ft Rovena Stefa – Thirrem 2011
Ismet Maqkaj – Eja zemer eja Ti Live 2011
Lyric Master – Jo Nuk Shkon 2011
Mera Zyberi – Chill Baby 2011
Mirsa Kerceli – Kete nate 2011
Nadi – Ma Kthe Dashurin [Album 2011]
Presioni – Zgedhe Njo 2011
Real-K Ft. Hava – Dance With Me 2011
Shkurte Fejza – Moj sheqere [Album 2011]
Smail Puraj – Asnjeher [Album 2011]
Tony Ray feat. Ingrid Gjoni – My heart is crying 2011
Vellezerit Susuri – Shpirt o Zemer 2011
Vesa Luma – Ti Po Don 2011
Vezire Gashi – Live [Album 2011]
2 Ton Ft. Big Bossidy – Nuk te Kom 2011
2011 Adem Ramadani – Kjo dynja si bora ne Diell [Album 2011]
2011 Astrit Mulaj – Bac u kry [ Album 2011 ]
2011 Aurela Gace feat. MC Kresha – Cash 2011
2011 Keli – Dashni e Vjeter [Album 2011]
2011 NRG Band – Ashtu Sikur Dje [Album 2011]
2011 TiKi – Ti je kuptim 2011
2011 Yllka Kuqi – Realitet
Aferdita Elshani – Shum her te luta 2011
Bertan Asllani – O Biliyor 2011
Flori Mumajesi – Dashuria 2011
Labi – Ti ke mbet ne zemren Time [Album Live 2011
Xeni Dhe Ismet Peja – Hajt tja thojme nje keng te Bukur 2011
Xili – Zemer [Album 2011]
Zyber Avdiu – Live 2011
2011 Aferdita Dreshaj – Qyteti hesht
2011 Altuna Sejdiu TUNA – Dyshemeja
2011 Ermal Fejzullahu ft Nora Istrefi – Une e di
2011 Hajro Ceka – Ti Ne Shqiperi Une Ne Amerik [Album 2011]
2011 Hekuran Krasniqi – Princesh [Album 2011]
2011 Hekuran Krasniqi feat. Genta Ismajli – Dridhet
2011 Jehona Sopi – Kete Vere
2011 Potpuri Kengesh Me Yjet [Album 2011]
2011 Shqipe Krivenjeva – Nuse u bona [Album 2011]
2po2 – Authentic [Full Album 2011]
2po2 feat Unikkatil – Fitore e sinqert 2011
Baboo Darabuka and DJ Benity – Love it 2011
Bertan Asllani – Imkansiz 2011
Elvana Gjata – Kudo qe jam 2011
Engji – Falje nuk Ka 2011
Fisnik Ristemi – Milioneri 2011
Genta Ismajli – Pa ty 2011
Lule Mustafa – Syt e mi 2011
NRG Band Feat. Capital T – Veq Asaj
2011 Agron Sylejmani – Lirisht ik prej meje
2011 Besarta – Llokum me arra
2011 Dhurata – Ka Me Te Vra Mallkimi Im
2011 Durim Bajraktari – Fati im je Ti
2011 Hyzeri – Ai mesaszhi i fundit
2011 Kumrije Biba – Nga fati smundesh me ik
2011 Lali – I lumtur
2011 Lenti – Lumja nana qe te ka ty
2011 Naser Bytyqi – E kam me gjith mend
2011 Shqipe Krivnjeva – Djal se kupton qka esht dashuria
2011 Tina – Pse po ik prej meje
2011 Xili – Nuk e di
Adnan Daci – Kanagjegji
Ardit Stafa ft. Lil Vlora – King And Queen 2011
Bajrami Gigolli – Mihone 2011
Flori Feat. Albatrit Muqiqi, Guest , Noga – Tequila 2011
Gjelbrona ft. Edona Gashi – I m superstar 2011
Kosovare Xhoni – Element 2011
2011 2po2 – Thuj Mirdita djalit t`keq
2011 Aziz Murati ft. Elvana – Duro Zemer
2011 Elita 5 Ft. Noga Beatbox Dhe Gold AG – Qka mka Syri
2011 Meda – La ilahe il Allah
2011 Muhamet Sejdiu – Tallava
2011 Seldi Qalliu Ft. Snupa – Veq Du Me Dit
2011 Shpat Kasapi Ft. Ton Voka – Shum Hot
Artan Jusufi – Ma Ban Halla Kosovare 2011
Besart Halimi e Haliband – Ne tren per Prezeren 2011
Dhurata Ahmetaj – Nje Nate 2011
Dj Blunt ft. Real 1 ft 2po2,Capital T- Hello 2011
Eni Koci – Me Ndjek 2011
Fjolla Morina Ft. Kris Rock – Hot Hot 2011
Nehat Thaci ft. Artanet – Une sheqer ti llokum 2011
Rozana Radi – Cokolata 2011
Vani ft Amarda – Arome Indie 2011
2011 Besart Halimi – Nuk esht vone
2011 Blero feat. Snupa – Veq Du me dit
2011 Dr.Mic – Une Jom Me Ty
2011 Eurovision Song Contest Duesseldorf
2011 Lyrical Son feat. Mc Kresha – Pa Mu [ Pa Reklam ]
2011 Mbreti ft. Floriani Vogel – Jetim
2011 Skillz – 1 Milion
Adelina Berisha – On Air 2011
Alban Skenderaj – Rrufe Ne Qiell Te Hapur 2011
Ardi Rexhepi – Nje pik loti 2011
Argjentina Ramosaj – Perfekt 2011
Astrit ft Geni ft Diellza – Banana Split
Ingrid Gjoni Ft Stine – Relax 2011
Liman Qerimi – U Largove [ALBUM 2011]
Machiato Band ft. Labinot Rexha – Maska 2011
Pandora – Taksim Tallava 2011
Shaqir Cervadiku – Kenga kushtuar bashkeshortes 2011
Sinan Ozen – Gelir Aklima 2011
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa – Oh No – 2011
2011 Burim Hoxha – Djal Ideal
2011 Elvana Gjata – Me ty
2011 Flori Mumajesi – Tallava
2011 Leonora Poloska – Engjulli im
2011 Qendresa Rexhallari – Me perqafo
Ahmet Dranogllava – Afrohu pash syt e Ballit 2011
Arbnor Muharremi – Tallava 2011
Averita – For You 2011
Big Mama – Kucuk prens 2011 [ TURQE ]
Fatmir Elezi – Mere shpirtin 2011
Fisniket – Vdeksha per ty 2011
Grupi Fama – Un Pishman 2011
Legenda Ft. Hekuran Krasniqi – Zemer sonte nuk Vjen 2011
Lori – Pse 2011
Nadi – Intrigante 2011
NoizY ft. Eni – So Hot 2011
Rezarta Shkurta ft Vedat Ademi – Dua te iki larg 2011
Stine – Besoja 2011
Vlorentin Vladi Tini – Matura
Xhezair Elezi Dhe Shqipe Abazi – Ne ket bot
2011 Blero Feat. Astrit Stafa – Sonte mos Qaj
2011 Butrint Rashiti – Qaje
2011 Drenusha Latifi – Aspak
2011 Elvana Gjata feat. Flori – Zemra Ndal
2011 Florent Haliti – Nje dit kur te vdes
2011 Gili Dhe Enis Potoku – Badiahava
2011 Granit Imeri Intrigante Live
2011 Kastro Zizo – Super star
2011 Kole Oroshi – Ah Loke
2011 Naim Ukaj – Potpuri [Album 2011]
2011 Vlorentin Vladi Tini – Matura
Aurela Gaqe – Feel the Passion 2011
Besa Krasniqi – Enderr e Vertete 2011
Diellza – Kam Diqka Qe Duhet Ta Them 2011
Ermal Fejzullahu – Oj Nafaka Jeme 2011
Irva Stefa – Tregom 2011
Korab Shaqiri – Ska me dy Luge 2011
Latino Band – Veq ty 2011
Muharrem Ahmeti – Ne syt e mi shihet Malli 2011
Noizy feat Eni Koci – Sonte 2011
Valentina Spaho – Ska Me Ne 2011
Xili – Miliona Hilet e Tua 2011
Ymerli Krasniqi – Kush te Foli Keq per mu 2011
2011 Mahmut Ferati – Ta Bashkojm Shqiperine [Album 2011]
2011 Stine ft. Niku – Dashuria ime
Alberie Hadergjonaj – Kur Nuk Shkon Nuk Shkon 2011
Arben Gashi – Aman Of Aman 2011
Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi – Moj e Mira 2011
Bernard Brevinja – Ne martesen tende 2011
Blerina Osaj – Kjo largesi 2011
Edi Furra – Vetem Hare [Album 2011]
Ernimi Ibrahimi Dhe Ilir Tironsi – Zemren ta Fali 2011
Fatmir Bajra – Destan Begu [Album 2011]
Floriani Vogel – Babi sme ka vdekur 2011
Kastro Zizo ft. Noga (Beat Box) – Kikiriku 2011
LLolo – Ti e din 2011
Lalushi – 4 kenge
Miriam Cani feat Alban Skenderaj – Ende ka shprese 2011
Qendresa Batllava – Vetem ti ke faj 2011
Teuta Kurti – Perendo pa lindur 2011
Ylber Osmani – Ma bane veren dimer 2010
Adhurim Deari – Te Kerkoj Ne Ender 2011
Anduena Tahiri – Shi ne syt e mi 2011
Beatrix Ramosaj – Let me love you 2011
Bekim Kastrati – Veq nje qast 2011
Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi – Moj e Mira 2011
Besa – Kaloresi i Nates 2011
BilBilat – Maturant 2011
Blero Ft. Freax – Rock City 2011
Cadi dhe Ardi – Kurr Mos Paq Gzim 2011
Eliza Hoxha – Perballe Vetvetes 2011
Fadili – Erdh Pranvera 2011
Fatmir Elezi – Harrom
Faton Demolli – Nata Po Kalon 2011
Ilirijani – Po ose jo 2011
Leta – Tallava [Album 2011]
Lil Samee – Ndajme Nje Shpirte 2011
Muharrem Ahmeti – Kam kujtu 2011
Muharrem Ahmeti – Ndahet zemra ne dy pjese Live 2011
NRG Band – Rina Rina 2011
Qendrim Kodraliu – Dua tjem me ty
Rina Abdyli – Endrra ime 2011
Rina Fermini – Ndize Zemren 2011
Sabina Dana Dhe Ervin Bushati – Jeta ne dy Pjese 2011
Samanta Karavello – Provoje edhe Njehere 2011
Sef Duraj – Qika e Dukagjinit 2011
TOP FEST 8 2011
Valbona Halili – Fajtor Pa Zemer Je 2011
Valon Haliti – Kenge per Avni Koshtoven 2011
Xhavit Avdyli – Lindi Simpatia – Live 2011
Xheza – Me fal 2011
Bertan Asllani – Kujt I Thua Xhan 2011
Edona Llalloshi – Fati dhe vuatja 2011
Rina Fermini – Ndize Zemren 2011
Selim Llumnica – Dikur ishim Bashk 2011
2011 Arta Osmani – Live [Album 2011]
2011 Bajram Gigolli – Per Ty 2011
2011 Dani – Ik nga diaspora
2011 Destan Shabanaj – Te Embla Ishin Fjalet [Album 2011]
2011 Ernim Ibrahimi Dhe Samira – Un jetoj gurbet
2011 Kastriot Tusha Ft. Leonora Jakupi – Potpuri
Agron Ahmeti – Mendje madhe 2011
Bekim Kastrati – Vishe Qun Kemishen 2011
Bilbilat e Prizrenit – Potpuri [ Album 2011 ]
Erion Korini – Nuk Meriton As Te Urrehesh 2011
Genc Salihu – Rrugeve 2011
Hysni Zeqiri Ft. Gezona Maxhuni – Ne mes te Prishtines 2011
Leonora Jakupi – Koha nuk na Fal 2011
Linda Shabani – Fore Rrotlla 2011
Mihrije Braha – Veq ti 2011
Mili – Give Me Your Name 2011
Muharrem Ahmeti Dafi Ft. Jona- Ekstazy 2011
Muharrem Ahmeti, Adi Sybardh – Kollazh 2011
Nexhat Haliti – Po Digjem Ne Vetmi [Album 2011]
Pandora – live 2011
Qendrim Kodraliu – Faleminderit 2011
Ram Kukaj – 2 Kenge 2011
Stelina – A le le ah 2011
Valza Bajra – Badihava 2011
Vjollca Buqaj – Lutje ska 2011
Adelina Tahiri – Bad Boy 2011
Adnan Daci – Je E Re Axhami 2011
Aziz Murati – Bjeri shum tupanit 2011
Bekim Kastrati – Gurbeti
Dilja dhe Fatmir Morina – Potpuri 2011
Enis Bytyqi – Sundon Amori 2011
Esad Ademi – Kurr mos u gezofsh 2011
Florim Gacaferi – Mos Harro 2011
Ilirian Beqiri – Haku jem 2011
Linda Shabani Dhe Edi – Ty te kam desht edhe te du 2011
Mandi Nishtulles – Pina Wiski 2011
Mimoza Kryeziu – 20 Vjet i Bana 2011
Muharrem Ahmeti – Live per Besnikun 2011
Muharrem Ahmeti feat. Liri Ketit – Lej Lej 2011
Murat Gjoniku – Hape Zemren 2011
Nuredin Avdyli – Oh per nje leter 2011
Pishat – Nje Dilem e Kam 2011
Qendresa Rexhallari – Electrogirl 2011
Salim Arifi Dhe Shqipri Kelmendi – Luan Haradinaj 2011
Salim Arifi, Shqipri Kelmendi , Vjollca Buqaj, Violeta Kajtazi – Potpuri 2011
Shkelzen Jetishi Xeni – Potpuri 2011
Shkodran Tolaj – Moshatarja 2011
Xheki Dhe Bajrami – Potpuri 2011
Ylli Ft Ryva Dhe Adelina – Potpuri 2011
B-Genius Feat. Noga – Mos ta nin 2011
Babo – Darabuka 2011
Dafina Zeqiri – Kur shkove ne gurbet 2011
Dafina Zeqiri – Kush do me ngushlloj 2011
Dafina Zeqiri Sinan Sabriu Mihrija Florin Linda Ergin etj – Te gjithe se bashku 2011
Eliza Hoxha – Te Dua Veq Ty 2011
Genta Ismajli – Kur Genta Knon 2011
Genta Ismajli ft Naim Krasniqi – Suzana e Sefa 2011
Kaltrina Selimi – Ne jemi nje 2011
Labinot Tahiri – Potpuri 2011
Qaj e Knoj – CD Hite [Album 2011]
Ryva Kajtazi – Ti se din cka don 2011
Shpat Kasapi – Ndoshta 2011
Teuta Selimi – Miqt e Mi 2011
Zanfina Ismaili – Nese Ke Mendu 2011
Zanfina Ismajli Ft. Naim Krasniqi – Makarena 2011
Aferdita Elshani – Shum Her Tu Luta [Album 2011]
Afrim Muqiqi – Pse te jetojm te ndar 2011
Afrim Uka – Prap dhimbja e vjeter 2011
Agron Ahmeti – Dashuria e Humbur 2011
Agron Ahmeti – Tallava 2011
Ali Lestrani – bashkimi i trojeve shqiptare 2011
Antogona Sejdiu – Kot fole 2011
Arbnor Bashota – Hajde me mu 2011
Arbnore Kleqka – Divorci 2011
Arbrie hadergjonaj – Sa te kam prit 2o11
Astrit Mulaj – Dashuri e Ndaluar 2011
B Genius ft Felon – Ti me Shoqe 2011
B2N ft Lyrical Son – Are you ready 2011
Bajram Gigolli – Tallava [Album 2011]
Beatrix Ramosaj – Dreams Come True 2011
Bekim Kumanova Dhe Elda Berisha – Kengen Mos Ta Ndalim 2011
Bekim Kumanova ft Elda Berisha – Kengen mos ta ndalin 2011
Beli – Her si akull her si zjarr 2011
Belistar feat. TiKi 2-rim – Ata Sy 2011
Bertan Asllani – Imkansiz 2011
Bertan Asllani – Kalpsiz 2011
Bertan Asllani – Yaramaz 2011
Burim dhe Bekim Kastrati – Kujto Dashurin Time 2011
Dafina Rexhepi – Nje Shuplak 2011
Dafina Zeqiri ft. Ledri – Pom Pelqen 2011 [High Quality]
Dafina Zeqiri ft. Naim Krasniqi – A te kujtohet kur jemi krue 2011
Demush Malaj – Mavi Mavi 2011
Demush Malaj – Me ke vra ne Zemer 2011
Edona Bujari – Kaluan disa vite 2011
Egzona Gurguri – Dashuri vrastare 2011
Fatmir Hoxha – Dua te takoj 2011
Fitore Salihaj – Te thrras 2011
Ganimete Jashanica – Eja sonte bashk te rrim 2011
Genta Ismajli ft Naim Krasniqi – Suzana e Sefa 2011
Ilirjeta Bashota – Qani ju syt e mi 2011
Ismet Behxheti – Ti je zemra Ime 2011
Kadan Duraj – Per Nje Leter [Album 2011]
Korab Shaqiri – Pran teje 2011
Labinot Tahiri – Potpuri 2011
Leta – Hajde luj 2011
Lindor Krasniqi – Ti ik prej Meje 2011
Lori – Dua 2011
Luljeta Krasniqi – Shkoj e ra bilbyli 2011
Luljeta Shala – Live [Album 2011]
Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli – Dy Lulkuqe Nje Boj Peme [Album 2011]
Mahmuti Aferdita Remzia dhe Vllezrit Krasniqi – Potpuri 2011
Malsori – Qike malsore [Album 2011]
Marc Terenz – Love To Be Loved By You
Meda – Tallava [Album 2011]
Mentor Kurtishi – Mendjemadhsia [Album 2011]
Mera Zymeri – Jackpot [Album 2011]
Nexhat Dhe Remzie Osmani – Potpuri 2011
Nora Istrefi – Nora nuk o Nisoj 2011
Sala Bekteshi – Loti i par 2011
Sef Duaraj dhe Gjyla – Kur te mbushet mendja 2011
Sef Duraj – Sje Dashuria 2011
Shkumbin Ismaili ft Ton Voka-Mbete nje kujtim
Shkurte Fejza – Sheqerja 2011
Shkurte Gashi – Kur ske Dashuri 2011
Shyhrete Behluli – Na bashkon vetem nje Shqipri 2011
Sinan Vllasaliu – Pellumb i bardh 2011
Sokol Gjakova – Jemi te huaj 2011
Valbona dhe Bashkim Spahiu – Ska pishman (Album 2011)
Valon Nebihi – Tallava per Kosov e Diaspor 2011
Vellezerit Aliu – Jeta se do 2011
Violet Kukaj – Oj lulue Potpuri 2011
Xhavit Avdyli – Live [Album 2011]
Xhela – Si Nje Tradhtare 2011
Zanfina Ismajli – Krejt e din kush jam 2011

ShkarkoMusic.NET

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: